Terapi ve Uygulamalar

Hoşgeldin,

Hiç bir şeyden korkma. Birlikte başarabiliriz. Çünkü; insanların, başarısız olsa da yeniden denemeye, sevgide problem yaşasa da tekrar sevmeye ve hayatındaki keşkelerine tekrar başlamaya hakları vardır. Çünkü bizleri insan yapan ve değişimi başlatan bu deneyimlerdir. /
Herkes kendine has ve özeldir. Önemli olan kişinin içindeki güzellikleri ortaya çıkartmak ve değişimi başlatabilmektir.
Değişimi birlikte başlatalım.

Değişim Başlasın!

Terapi & Uygulamalar

p3

Psiko Onkoloji

Son yıllarda tedavi sürecinde büyük gelişmeler olsa da kanser kelime anlamı olarak genellikle insanlarda yoğun bir korku ve kaygıya sebep olmaktadır. Bu da hastalarda ve yakınlarında psikolojik bir yıkım yaratabilmektedir.

Psikoonkoloji, hastalık sürecinde ihtiyaç duyulan psikolojik desteği sağlamak adına tanı ve tedavi sürecine eşlik eden ve iyilik halini arttırmaya yönelik bir terapi sürecidir. Hastanın yanlış ve olumsuz hastalık algısını değiştirmek, süreci doğru yönetmesine destek olmak, tedavi sürecinin getireceği belirsizlikleri gidermek ve ihtiyaç duyulan psikososyal desteğin sağlanması psikoonkoloji alanının başlıca hedefleri arasında yer almaktadır.

Kanser sürecinde psikoonkoloji yalnızca hasta ile değil, hasta yakınları ile de çalışmaktadır. Hastaya nasıl destek olunabileceğini öğrenmelerine, kendi kaygı ve korkularını yönetmelerine yardımcı olmak gibi farklı alanlarda da destek sağlanmaktadır.

p4

Psiko Kuantum

Kişinin yaşamını rahatsız eden, sebebi bilinmeyen duygu durumlarınınve onların yarattığı travmaların önce bulunması için hem görüşme yapılıp hemde arkasından hangi konuyla ilgili seans yapılacaksa o belirlenip, uygulamaya geçilir. Bu arada kişinin fiziksel bedeninde bir rahatsızlık varsa oda, enerji yöntemleri kullanılarak seanslarla giderilmeye çalışılır. Kuantum seansı, sonrası sebebini öğrendiğimiz travmaların birlikte çözümünü bulmak için terapi seanları yapılır.

Kuantum Düşünce Tekniği bireysel seansları ile yapılan seanslardan sonra kişilerde görülen değişimler:
• Hiçbir dışsal sebebe bağlı olmayan ve giderek artan bir huzur ve dinginlik duygusu
• Kişinin kendisiyle, karşı cins ve tüm insanlar ile, çevresiyle, kısaca hayatla kurduğu ilişkilerde giderek artan bir memnuniyet hali
• Artan bir mizah duygusu
• Bolluk ve berekette artış • “An”da kalabilme yetisi
• Kendini olduğu gibi, saklayıp gizlemeden rahatlıkla ifade etme yeteneği
• Anlayış ve hoşgörü duygusunun belirginleşmesi
• Ruhsal, bedensel ve zihinsel açıdan sağlıklı olma hali
Başka insanları kolayca anlamak ve yargılamadan kabul etmek
• Her şeye daha geniş bir perspektiften ve ego ötesi bir açıdan bakma durumu • Algı ve dikkat gücünde artış
Kuruntu, vesvese, korku ve endişelerin giderek azalması

p1

Evlilik ve İlişki Terapisi

Erkek ve Kadının, tanışma ve flört döneminden başlayarak devam eden ilişki süreçlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini, nişan döneminde kendileri ve aileleri ile olan sorunlarda olumlu sonuçlar almak için nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini anlatmak, yol arkadaşlığı yapmak, ayrıca evlilik dönemlerinde de evliliğin sağlıklı yürümesi, huzurlu ve mutlu bir yaşamın kapısını açarak, bu yuvada mutlu ve ruh sağlığı yerinde çocuklar yetiştirmeleri için çiftlere farkındalık kazandırmayı amaçlar.

p2

Kozmo – Energetika

Ülkemizde yaygın kullanım itibariyle Kozmik Enerji olarak bilinen ancak orjinal ifadesiyle Kozmo-Energetika: Eski mısır uygarlıklarından, Hindistan’dan, Tibet’e, Güney ve Kuzey Amerika kökenli bütünselleme sistemidir. 1983 Yılında Dr. Vladimir A.Petrox tarafından arındırma, bütünleme, koruma amacıyla enerjisel olarak bireyi bütünleme ve geliştirme anlamı taşıyan sistemdir. Hepimiz enerjiden oluşuyoruz. Enerjilerimiz, bedenimizin nasıl olmasına karar veriyor. Peki bizler bu enerji ne düzeyde doğru ifade edebiliyor ya da ifadeleri doğru anlıyoruz? Kozmo-Energetika ile hayatını bütünlemeye hazır mısın?

p5

Jean Adrienne Arınma Sistemi

Psikolog, eğitmen ve uygulamacı Jean Adrienne tarafından geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. Arzu etmediğimiz bir şekilde yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan ve kendimize ulaşmamızı engelleyen blokajların, iç Benliğimizin veya yüksek benliğimizin rehberliğinde oluşan bir arındırma protokolüdür. Kişinin spiritüel kinesioloji kullanılarak, kolayca ve huzurlu bir şekilde arındırılmasını sağlar.

p6

Yaşam Terapisi

Yeni bir hayat her zaman bizimledir. Bir hamle bir karar kadar yakındır. Etrafınızda ya da yaşantınızda artık bir şeylerin değişmesinin zamanı geldiyse sizin için buradayız. Peon terapi ve danışmanlık olarak değişime başlayacağınız ilk adımdan itibaren sizinle yol alıyor ve bu yolda rehberiniz oluyoruz. Panik ataklar ve anksiyete’den, strese ataklarına, kronik yorgunluktan, takıntılara, mutsuzluk hissinden, başarı kaygılarınıza kadar tüm süreçlerde yanınızdayız.

Reiki Terapisi

p7

Reiki vücudunuzu toksinlerden arındırır ve zehirli maddelerin atımını sağlar. Reiki kronik hastalıklarınızı yavaş yavaş ortadan kaldırır. Reiki bağışıklık sisteminizi güçlendirerek sizi hastalıklara karşı daha dayanıklı olmanızı, dolayısıyla daha az hastalanmanızı sağlayarak daha verimli bir hayat sürdürmenize katkıda bulunur. Reiki stresli zamanlarınızda sizi rahatlatır ve sakinleştirir. Reiki korku duygusunu yenmenize, özellikle sınav korkusu yaşamamanıza yardım eder. Reiki kin, nefret, öfke gibi zarar verici duygulardan sıyrılmanıza ve huzurlu olmanıza yardım eder. Reiki kafanız karışık olduğunda düşüncelerinizi netleştirmenizi sağlar. Reiki düşüncelerinizi doğru noktaya yönlendirmenize yardım eder. Reiki var olan hastalıklarınızın ilerlemesini durdurur, ağrı ve acılarınızı azaltır. Reiki duygusal blokajları çözer ve duygusal sorunlarınızı çözmenize yardım eder. Reiki sezgisel yeteneklerinizi ve farkındalığınızı arttırır. Reiki vücudunuzdaki yaraların daha kolay iyileşmesini sağlar.